Будиночок з води

Книги

Ціна - 119 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

​Автор: Катерина Егорушкіна
Ілюстрації: Марисі Рудської
Обкладинка: Тверда
К-сть сторінок: 40
Розміри: 235 на 245 мм
Серія: "Музична казкотерапія для малят"
Вік: Діти, 3+
Музичне оформлення: Стефана Недериці, класична музика зі звуками водної стихії, дельфіни... (завантажити на сайті)

"Будиночок з води" - це друга книжка із серії "МУЗИЧНА КАЗКОТЕРАПІЯ ДЛЯ МАЛЯТ", створена унікальним творчим тандемом письменниці Катерини Єгорушкіної та музиканта Стефана Недериці.

Цього разу письменниця подарувала нам дивовижну історію про Хлопчика Ра, його навчання у Школі Дельфіна та дружбу з добрим Дельфінятком.

У Чарівній школі все пізнається легко й невимушено, усі уроки надзвичайно цікаві та запам'ятовуються на все життя. Сила Слова, чарівність музики та допомога щасливої зірки - ось те, що потрібно для втілення найбільшої у світі Мрії!

Ця книжка допоможе дитині усвідомити силу слова і чутливість води до цієї сили, навчить відповідальності та справжньої дружби! Окрім того, письменниця продовжує вже започатковану традицію у доступній та цікавій формі навчати дитину музичної грамоти.

Музикант і музичний терапевт Стефан Недериця саме для цієї книги уклав музичний альбом, у якому гармонійно поєднав класичну музику зі звуками дельфінів, китів, моря, океану, чайок... А молода талановита ходожниця Марися Рудська доповнила казковий світ "Будиночка" своїми ніжними та орігінальними ілюстраціями.

Щасливої подорожі в казковий світ "Будиночка з води"!

+ ДЕЛЬФІНОТЕРАПІЯ
+ ВИВЧАЄМО МУЗИЧНУ ГРАМОТУ

По многочисленным просьбам, книга «Будиночок з води» переведена на русский язык и называется «Домик из воды». Прекрасный перевод и улучшенная полиграфическая версия доставят удовольствие истинным любителям книги:

Домик из воды

2 комент.

 1. Здравствуйте, Степан Сергеевич!
  Спасибо за то, что Вы делаете. Слушаем теперь Ваши диски с утра до вечера. Сережа под музыку танцует, бьет в такт ложками по коробке, водит в воздухе палочками.
  И за “Чакону” Баха спасибо. Это невероятная музыка! Я ее слыхала раньше и она мне всегда нравилась. Кстати, Моцарта теперь по-другому стала воспринимать благодаря Вашим дискам со звуками природы. Интересно, но для меня эти звуки оказались мостиком к классической музыке.
  Вы – удивительный человек. Надеюсь, у Вас все будет получаться так, как будет лучше для Вас, а это “лучше” знает только один Бог.
  Прочитали книгу “Домик из воды”. Очарована иллюстрациями. Сережа тоже. Очень смеялся, увидев во весь рот смеющееся солнышко.
  Снежана Капитанская Киев.

  Снежана Капинская — 01.05.2018 @ 14:12
 2. Здравствуйте всем!!! Очень понравилась книга домик из воды, музыка очаровательная и завораживающая ! Моей дочке 1 годик и 3 месяца я только диск включила первый раз, так она больше не давала его выключить! Очень интересный рассказ в книге! Все замечательно, спасибо Степану Сергеевичу за волшебную сказку для наших деток и нас!!!

  Катерина Нечитайло — 01.05.2018 @ 14:19

Залиште коментар

(**) - обов'язково