Країна сніговія

Книги

Ціна - 119 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

​Автор: Катерина Егорушкіна
Ілюстрації: Поліни Родрігес
Обкладинка: Тверда
К-сть сторінок: 36
Розміри: 235 на 245 мм
Серія: "Музична казкотерапія для малят"
Вік: Діти, 3+
Музичне оформлення: Стефана Недериці, класична музика зі звуками зими (завантажити на сайті)

Нарешті побачила світ УНІКАЛЬНА ДИТЯЧА КНИЖКА ПРО МУЗИКУ У ПОЄДНАННІ ІЗ САМОЮ МУЗИКОЮ ! Ця книга започатковує оригінальну серію «Музична казкотерапія для малят». Казкарка і казкотерапевт Катерина Єгорушкіна створила унікальний фантастичний світ, у якому ноти розмовляють, звучать, бундючаться, літають по всьому світу і збираються в чарівні кучугури, звідки кожен може їх узяти і створити власну неповторну музику.

У цьому світі кожна людина (і навіть Сніговичок!) грає на музичному інструменті та з дитинства знає нотну грамоту. Цей світ сповнений дивами, натхненням і мудрістю. Десять казок про музику, що містяться у книжці, допоможуть дитині не лише полюбити музику на все життя, а й навчать її основним музичним поняттям. До того ж, ця книга допоможе дитині бути терплячою і працьовитою на шляху до своєї мети, адже, як сказав головний герой книги: «Коли є мрія – ти ніколи не втомишся її втілювати. Коли Бог кладе зернятко в серце, то треба неодмінно його проростити!» Музикант і перший в Україні музичний терапевт Стефан Недериця саме для цього проекту створив новий музичний альбом, який містить 29 творів відомих класиків (Моцарт, Бах, Дебюссі та ін.) у поєднанні зі звуками зими: хуртовини, скрипучого снігу, ковзанки, багаття, снігурів, танучого айсберга і навіть – полярних гагар! Тож тепер Ви маєте унікальну можливість насолоджуватись готовим казково-музичним твором.

Єгорушкіна К., Недериця С. Країна Сніговія. – К., 2011. – 36 стор., іл.., тверда палітурка + СD.

Ось уже кілька років я мріяла поєднати казку з музикою, зробити це натхненно і професійно. На моєму життєвому шляху траплялись чудові музиканти, які творили і творять надзвичайну за своєю красою та оригінальністю музику: поєднують звуки природи і міста, пісню людської душі і музичних інструментів… Та лише після дружнього знайомства з чудовою родиною київських музикантів Стефаном, Оленою та Сергійком Недериця мій проект «Музична казкотерапія для малят» здобув свої чіткі обриси і натхненне втілення. Головним натхненником цієї книжки став шестирічний музикант Сергійко, який з дитинства називає себе Каєю. Хлопчик із задоволенням грає на скрипці, фортепіано, флейті,… вчиться в Дитячій академії мистецтв (на Оболоні) та пише власну музику. Тож тепер кожна дитина матиме змогу пережити добрі образні казки у поєднанні з чудовою музикою, яка була підібрана і створена саме для цього проекту! Як ми знаємо, Музика значно підсилює вплив Слова, тож тепер ми маємо унікальну можливість насолоджуватись готовим казково-музичним твором! Наступна наша книга – «Будиночок з води» ‒ поєднає в собі цілюще слово з музикою води. Історія про хлопчика, який довго не міг навчитись говорити, його дружбу з Дельфінятком і Школу Золотого Дельфіна – все це допоможе дитині усвідомити силу Слова і чутливість Води до цієї сили, а також навчить дитину обережно ставитись до слів, любити їх і вірити у свої мрії! Катерина Єгорушкіна – казкарка, поетка, казкотерапевт. Народилась 30 жовтня 1984 року у м. Бровари Київської області. За освітою філолог, психолог, аспірантка Національного університету «Києво-Могилянська академія». Працює з дітками у напрямку казкотерапії за авторською методикою. Катерина є також авторкою проекту «Майстерня Казки «Синій Птах»», серії «Музична казкотерапія для малят». На грант президента України видала поетичну збірку «Пульсація миті» (Київ: «Пульсари». – 2006), друкувалась у періодичних виданнях та альманахах («Гранослов», «Незглибима «Криниця»» тощо). Є членом літературних студій «Криниця», «Радосинь», «Свіча-до-слова». Лауреатка та дипломантка кількох літературних конкурсів («Гранослов», «Кришталеве перо» та ін.). У 2010 р. вийшла друком перша збірка казок Катерини Єгорушкіної – «Музична подорож Золотого Каштанчика», а у 2011 – друга («Країна Сніговія»), у співавторстві з чудовим музикантом Стефаном Недерицею.

«Я сьогодні нарешті виділила трохи часу і прочитала книжечку. Отримала масу задоволення! Стосовно тексту: класно)) ідея дуже сподобалась…. для дітей – це дуже корисна річ у плані заохочення… я от, вже давно не дитина, але дочитала книжку і поїхала вчити свій урок на фортепіано. 🙂 Стосовно оформлення: то дуже гармонійно, підбір кольорів дуже мені імпонує, та і з власне ідеєю Сніговії нормально сходиться. загалом дуже сподобалось, а ще зважаючи на те, що моє дитинство було темним, то взагалі така краса! дякую!» Ольга К., Київ

4 комент.

 1. «З великим задоволенням разом з героями побувала в Країні Сніговії.
  Скільки всього цікавого і незвичайного у цій зимовій казочці!
  Велика подяка авторам і упорядникам. Все дуже здорово!
  Чудовий подарунок онукам. Нехай слухають, читають і зростають духовно.
  Чекаємо наступних пригод хлопчика Кая і його друзів!»

  З повагою, Наталія Йосипівна
  (Київ)

  Наталія Йосипівна — 01.05.2018 @ 14:02
 2. Катерина! Большое спасибо за книгу «Країна Сніговія», купила в новом книжном магазине на Троещине (Фестивальный), уже читаю доченьке. Перед сном просит именно «про нотки»))) И мне ооочень нравится -так поэтично! Я читаю, и в самом тексте – тоже музыка!
  Ещё хочу купить книгу про каштанчик.
  Ещё раз спасибо!!!!!

  Валерия Дивина, учитель музыки. — 01.05.2018 @ 14:04
 3. “Для чотирьохрічного сина книжка одразу стала однією з улюблених-похідних – тобто він щодня ходить з нею за батьками до тих пір поки вона не буде прочитана вся 🙂 Книжка – свято – на дотик, колір, звучання. Надзвичайно гарні образи, захоплюючий сюжет, сніго-веселкові ілюстрації – і при цьому, справді, є і своєрідною дореміфасолькою музичної грамоти 🙂 Дякуємо!..”
  Олена Б., Київ

  Олена Б. — 01.05.2018 @ 14:06
 4. Вже не вперше зі мною трапляються справжні дива!
  Варто захотіти одну з прекрасних книжок @Катерина Єгорушкина, як вони неодмінно потраплять до моїх малюків.
  Бажаю всім здійснення мрій і друзів-чарівників :)))

  Людмила — 21.05.2018 @ 22:20

Залиште коментар

(**) - обов'язково