Мої перші музичні враження

Мої перші музичні враження

Книги

Ціна - 89 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Новинка видавництва С. Недериця «Класика» – «Мої перші музичні враження» призначена для наймолодших (від 0 до 5). Книга на трьох мовах: українській, російській та англійській. Вона знайомить малюків з прекрасними звуками природи і найчарівнішою музикою у світі – музикою Моцарта (до комплекту входить CD)! Ідея та музичне оформлення Стефана Недериці, ілюстрації дивовижної художниці Наталі Лещенко, озвучила книгу прекрасна співачка, композитор, казкарка Ольга Гура.

Ця книга рекомендована науковою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка (протокол №3 від 22.11.2013 р.). Тверда обкладинка, 30 стор., папір офсетний.

Ця книжка — ексклюзивне видання для новонароджених Янголят. До неї додано революційний диск, у якому за моєю пропозицією подано ті самі твори Моцарта, що й на диску для вагітних. Різниця лише в тому, що тут ці твори виконуються на інструментах, які мають найбільш високочастотний спектр звучання (металофон, флейта, фортепіано, арфа), завдяки чому ще більше посилюється позитивний вплив Музики на клітини головного мозку немовляти. А ще цим інструментам властивий специфічний тембр звучання, що відтворює світ КАЗКИ, у якому дитина перебувала 9 місяців. Звучання цієї Музики допомагає малюкові швидше звикнути до повітряного середовища, адже він буквально виходить із Води на сушу. Цікаво було б також простежити, чи впізнає малюк Музику Моцарта в іншому аранжуванні. Загальновідомо, що перші роки життя дитини визначальні для формування повноцінної гармонійної особистості. Адже саме в перші роки життя в дитячому мозку виникають трильйони синапсів (зв’язків, які з’єднують мозковінервові клітини). Отже, умови, що стимулюють розвиток у ранньому віці — до остаточного формування мозкових структур, є вирішальними для виникнення синапсів і для формування розумових, мовленнєвих, музичних, артистичних та інших здібностей. Цікаво, що найефективніше на мозок малюка впливає колискова пісня, особливо материнська, а також Музика Моцарта!!! Ось чому на диску, який іде в комплекті з книжкою «Мої перші музичні враження», я подав спеціальну Музику Моцарта…

Стефан Недериця

Зміст

 1. Пташка
 2. Дзвін
 3. Півень
 4. Курка
 5. Качка
 6. Порося
 7. Корова
 8. Вівці
 9. Собака
 10. Кіт
 11. Кінь
 12. Дощ із громом
 13. Потяг
 14. Море
 15. Бджоли
 16. Завірюха
 17. Дельфіни
 18. Кити
 19. Цвіркун
 20. Водоспад
 21. Дитячий сміх
 22. Музика. В. А. Моцарт Рондо з «Маленької нічної серенади»
 23. Оплески

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 1. Хто співає? (Пташка).
 2. Як кукурікає півник? (Ку-ку-рі-ку).
 3. Як мукає корова? ( Му-у-у-у).
 4. Як бекають вівці? (Бе-е-е-е).
 5. Хто гавкає? (Собака).
 6. А хто нявчить? (Кіт, кицька).
 7. Яка тварина ірже? (Кінь).
 8. Що гримить? (Грім).
 9. А що шумить та хвилюється? (Море).
 10. Які комахи гудуть? (Бджоли).
 11. Що завиває за вікном? (Завірюха).
 12. Хто «співає» у морі? (Дельфіни та кити).
 13. Хто цвірчить? (Цвіркун).
 14. Яка вода падає і шумить? (Водоспад).
 15. Хто сміється? (Дитина).
 16. Що звучить? (Класична музика).
 17. Хто плескає (плеще) в долоні? (Діти).

СD-ЕФЕКТ МОЦАРТА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

 1. Увертюра до опери «Одруження Фігаро», 4.11
 2. Соната для ф-но № 16. Частина 2. Andante (в оригіналі голоси дельфінів), 6.08
 3. Соната для ф-но № 16. Частина 2. Andante, 3.46
 4. Концерт для ф-но й оркестру № 17. Частина 3. Allegretto, 3.50
 5. Симфонія № 40. Частина 1. Allegro molto, 4.37
 6. Рондо для скрипки та оркестру. С-Dur, 3.20
 7. Концерт для ф-но та оркестру № 20. Частина 2, 4.11
 8. Соната для ф-но A-Dur. Частина 3. «Турецький марш» (в оригіналі звуки цвіркунів), 3.44
 9. Соната для ф-но A-Dur. Частина 3. «Турецький марш», 4.29
 10. Концерт для ф-но та оркестру № 21. Частина 2 (в оригіналі звуки моря), 7.16
 11. Концерт для ф-но та оркестру № 21. Частина 2, 6.24
 12. Соната для ф-но № 16. Частина 1. Allegro, 2.27

Шановні дорослі, прислухайтесь! Чуєте, десь лунає музика: муркоче котик, сміється малюк, гудуть бджоли над квітами, деревце похитує вітами, накрапає дощик, співає дзвіночок, плескають долоньки — це звучить дитинство. Воно переливається стоголоссям барв, мелодіями радості й любові. Дитина вчиться того, що пізнала через досвід: учиться слухати й чути, промовляти й проспівувати, творити й експериментувати. Тому необхідно створити умови, в яких малюк зможе отримати цей досвід. Але найважливіше, щоб дитина пізнала щастя життя, пізнала, який прекрасний довколишній світ, щоб у неї сформувалися вміння відчувати, оцінювати і створювати прекрасне. А що, як не музика здатне ознайомити з цією красою?

Музичний світ чарівний, він відкриває дитині незвідані горизонти, сприяє розвитку особистості, творчого потенціалу і природних задатків. Дитині дошкільного віку необхідно отримувати враження від довколишнього середовища, важливо відчувати те, що відбувається навколо неї. Пам’ятайте, що звуки (мелодії), з якими ознайомлюється малюк, мають бути яскравими і веселими, гармонійними і змістовними, розвивальними і ніжними, викликати естетичну насолоду та бути зрозумілими для дитини. Саме з такими звуками ознайомлює книжка «Мої перші музичні враження». Найкраще запам’ятовується те, що пов’язане з позитивними емоціями і враженнями.

Тому грайтеся з дитиною, фантазуйте, вивчайте слова різними мовами, слухайте звуки природи і красиву музику, бо лише через практичну діяльність і взаємодію ваша дитина справді гармонійно розвиватиметься!

Анастасія Крикун, дитячий психолог, ст. викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мої перші музичні враження

0 комент.

Залиште коментар

(**) - обов'язково