Птахи та Янголи

Птахи та Янголи

Книги

Ціна - 129 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

​Автор: Катерина Егорушкіна
Ілюстрації: Поліни Родрігес
Обкладинка: Тверда
К-сть сторінок: 64
Розміри: 235 на 245 мм
Серія: "Музична казкотерапія для малят"
Вік: Діти, 4+
Музичне оформлення: Стефана Недериці, класична музика зі звуками птахів (завантажити на сайті)

«Птахи та янголи» – це третя книжка з унікальної серії «МУЗИЧНА КАЗКОТЕРАПІЯ ДЛЯ МАЛЯТ», яка створена письменницею Катериною Єгорушкіною та музикантом Стефаном Недерицею.

Цього разу письменниця подарувала нам дивовижну історію про двох сестер-близнючок, які вирішили дізнатися власні відповіді на запитання «Звідки беруться діти?» та «У чому секрет появи близнюків і близнючок?».

Здавалося би, для дорослої людини це прості питання, але не для казково-міфологічної свідомості дітей! Вони не шукають готових відповідей, а долають власний цікавий і сповнений пригод шлях. Допомагають їм у цьому янголи та чарівний Нитяний Птах, якого дівчата самі й створили.

Уся повість сповнена яскравою образністю, психологізмом, глибоким символізмом та елементами української міфології. Окрім того, тут є екологічні мотиви та потужний пізнавальний елемент, який стосується різних видів птахів. Оповідь містить глибокі духовні уроки, подані в легкій формі та приправлені делікатним гумором.

Музикант і музичний терапевт Стефан Недериця саме для цієї книжки уклав музичний альбом, у якому гармонійно поєднав класичну музику зі звуками птахів: лебедів, журавлів,горобців, чайок, лірохвостів, сойок, макомако тощо. У підготовці цього диску використано багато творів сучасного українського генія – композитора Дмитра Красноухова. А «космічна художниця з іспанським корінням» Поліна Родріґес доповнила казковий світ книги своїми оригінальними ілюстраціями з клаптиків тканини, ниток, зерняток і навіть шурупів.

Бажаємо Вам щасливої подорожі в казковий світ «Птахів та янголів»!

0 комент.

Залиште коментар

(**) - обов'язково