Бджілка-трудівниця: літературно – музичне видання для дітей дошкільного віку

Бджілка-трудівниця: літературно - музичне видання для дітей дошкільного віку

Книги, Новинки видавництва

Ціна - 49 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Бджілка-трудівниця: літературно - музичне видання для дітей дошкільного віку/ Світлана Кас’яненко, Едуард Брилін; худож. Н. Синегіна. – К.: Видавництво «Дж.Дж.», 2015. – 20 с.

Вперше друкуємо твір у жанрі Музична Вистава. Для дорослих, які грають на музичних інструментах, дитячих садків, лялькових театрів та тих, хто любить Музику.

Музична вистава «Бджілка-трудівниця» приваблює своєю ніжністю, колоритністю і любовю’ю до природи та працелюбності. Світлана добре знає психологію дитини, тому пише твори, де добро перемагає зло, де засуджуються лінощі і шанується праця, старанність і любов до матінки-природи.

Хочеться більше творів, що виховують людську доброту, милосердя,любов до рідного краю, до природи і особливо до братів наших менших!

Член Національної спілки письменників України, поетеса Людмила Паніченко.

Музична вистава Світлани Кас’яненко та Едуарда Бриліна «Бджілка-трудівниця» написана для малечі. Для найвибагливішого слухача-читача, якого не підкупиш фальшивим словом. Одразу зауважу, ця вистава буде «до смаку» дітям. Бо у ній поетеса гранично дотримується правдивого світовідкриття. Ніякого зайвого окозамилювання та пустопорожності. З перших слово акордів чарівна оповідка навертає слухачів до тихоплинної мелодики голосу та мимоволі спонукає до щирих розмов із старшими,тими,хто знає життя глибше і здатний передати простими словами величезний досвід життя на землі. Загалом, вистава «Бджілка-трудівниця» є тихоплинною, обдумливо-застережною, повчальною,якою і годиться бути справжній виставі. А ще, вона щемлива, лірична і «кольорова» - вочевидь перед очима постають сюжетні зорові образи та картини. Особливо у частині танцювальній: так і бачиться, як з квітки на квітку здіймаються мініатюрні бджілки, закликаючи усіх до гарної праці, а затим і веселого відпочинку.

Приваблюють часом незвичні, але ж доволі барвисті порівняння: «Носик, як сопілка», «пурхаю, мов птиця», соти, «налиті сонцем» тощо.

Не залишає байдужим і «тон» чарівної оповідки – жвавий та динамічний. Загалом, це як ритмічні вправи для малечі:

Вліво,впаво,лапки вгору.
Ми співаємо всі хором.

Словом, автор закликає до активного руху. Вгадується, що до руху в усьому – в діях, словах, думках. Щоб діти зростали гармонійними та здоровими. Як фізично, так і духовно. Здається, що така головна суть цієї казки. Її золота серцевина відкривається у дзвінкоголосих звуках музики та мелодійних ритмах слова. І вчувається вочевидь: доторкніться до дива, і побачите його.

Член Національної спілки письменників України, поетеса Марія Морозенко.

Бджілка-трудівниця2Бджілка-трудівниця3Бджілка-трудівниця 4Бджілка-трудівниця 5

0 комент.

Залиште коментар

(**) - обов'язково