Розвиваючі книги

Фантастичні істоти української міфології

Книги, Новинки видавництва | 3 Коммент. »  замовити ... 

Вік: Діти, 4+. Ця книга знайомить читачів із образами української міфології,
уявленнями наших предків про уособлення сил Природи.

Сон Маринки

“Сон Маринки” чи “Маринка в країні Королеви Страдіварі”

Книги, Новинки видавництва | 0 коммент. »  замовити ... 

Книжка знайомить маленьких читачів із музичними інструментами симфонічного оркестру. Їхні голоси відтворено в чудовому аудіозапису, який супроводжує текст друкованого видання.

Чарівна флейта: опера для дітей від 5 років

Чарівна флейта: опера для дітей від 5 років

Книги, Новинки видавництва | 0 коммент. »  замовити ... 

Скорочена версія «Чарівної флейти», найважливіші сцени й арії опери. Доданий до книги компакт-диск містить найяскравіші музичні моменти та супровідні й пояснювальні тексти.

Бджілка-трудівниця: літературно - музичне видання для дітей дошкільного віку

Бджілка-трудівниця: літературно – музичне видання для дітей дошкільного віку

Книги, Новинки видавництва | 0 коммент. »  замовити ... 

Музична вистава Світлани Кас’яненко та Едуарда Бриліна «Бджілка-трудівниця» написана для малечі, для найвибагливішого слухача-читача, якого не підкупиш фальшивим словом.

Мої перші музичні враження

Мої перші музичні враження

Книги | 0 коммент. »  замовити ... 

Книга призначена для наймолодших. Вона знайомить малюків з прекрасними звуками природи і найчарівнішою музикою у світі – музикою Моцарта (до комплекту входить CD)

Колискова Мавки

Колискова Мавки

Книги | 2 Коммент. »  замовити ... 

«Колискова Мавки» – казка у віршах поетеси, музиканта, співачки з поліського містечка Малин – Ольги Гури. Звуки природи та віршики для дітей, що звучать у паузах між колисанками, створюють неповторний чарівний світ дитинства з його загостреним та дещо міфологічним сприйняттям звуків, барв, явищ природи.

Добрі казки для нової доби

Книги | 0 коммент. »  замовити ... 

Казки надруковані одразу двома мовами — українською та російською. На додаток до цього книжка містить в собі аудіодиск із казками у супроводі народної музики та звуків Природи. Аудіоказки також записані одразу двома мовами. Чарівна народна музика виконується Національним академічним оркестром народних інструментів України.

DVD Від 4 років Дитячі книги Для немовлят Для рослин До 4 років Ефект Баха Ефект Моцарта ЗМІ Звуки природи Казки Колискові Лікувальні диски Лікувальні книги Лікувальні сеанси Музична терапія Презентації Розвиваючі диски Розвиваючі книги вагітність